žádost o Admina

RolkoN

žádost o Admina

Post by RolkoN »

Herní nick: _RolkoN_
Kolik mi je let: 16
Steam účet: https://steamcommunity.com/profiles/76561199081628649
SteamID64: 76561199081628649
Zkušenosti s administrací: Žádné nemám ne že bych si to chtěl zkusit ale chtěl bych pomoct z adminováním.
Server kde chci administrátora: Nejradši bych chtěl oba ale jinak kdyby to nešlo tak Public.
Proč chci administrátora: Ne že bych si to chtěl zkusit ale chtěl bych pomoct z adminováním.
Co vám mohu nabídnout: Dobrou odvedenou práci.
Přestupky: Žádné nemám
Něco o mně: Jmenuju se Renda teď budu studovat kuchař číšník. Ve volném čase hraju CS:GO a GTA, hraju fotbal už 11 rokem, a rád rybařim.
Počet odehraných hodin na CS:GO: na účtu kde bych chtěl admina tak mám 280h, ale na účtu kde jsem měl 800h tak mám vac ban kvůli tomu že mi odcizeli účet a na účtu kde mám vip tak mám 80h.
Počet hodin na serveru: na Publicu mám 151h a na awp 216h

s pozdravem Rolkon
Tago

Re: žádost o Admina

Post by Tago »

Ahoj, zadost v pohode, ale povol si ucet, tak abychom videli, kolik mas nahranych hodin na csgo a rovnou k tomu posli steam ucet, kde si dostal VAC ban
-- ParadoxGaming --
RolkoN

Post by RolkoN »

Tago wrote: Tue Aug 09, 2022 7:04 pm Ahoj, zadost v pohode, ale povol si ucet, tak abychom videli, kolik mas nahranych hodin na csgo a rovnou k tomu posli steam ucet, kde si dostal VAC ban

zde účet s VAC banem: https://steamcommunity.com/id/spushik/
Nico

Post by Nico »

Zdravičko, žádost pěkná. Za mě to zkusit můžeme. Jen jedna otázky za co jsi dostal ten VAC.
RolkoN

Post by RolkoN »

Nico wrote: Wed Aug 10, 2022 5:10 am Zdravičko, žádost pěkná. Za mě to zkusit můžeme. Jen jedna otázky za co jsi dostal ten VAC.

VAC jsem dostal kvůli tomu že mi byl odcizen účet a ten hacker mi udělal VAC ban na účtu.
Abano
Site Admin

Post by Abano »

Přijat k pohovoru, kontaktuj mě na discordu, nebo Server Admina určitého serveru pro domluvení se na pohovoru.

Lock,
ParadoxGaming.eu

Discord: †Abano†#0776

Image