Vzorová žádost o admina

Abano
Site Admin

Vzorová žádost o admina

Post by Abano »

Herní nick:
Kolik mi je let:
Steam účet:
SteamID:
Zkušenosti s administrací:
Server kde chci administrátora:
Proč chci administrátora:
Co vám mohu nabídnout:
Přestupky:
Něco o mně:
Počet odehraných hodin na CS:GO:
Počet hodin na serveru:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Požadavky pro přijetí do role administrátora:
  • Minimální věk 15 let
  • Mít na serveru nahráno více než 40 hodin
  • Mít na cs:go nahráno minimálně 500 hodin
  • Být spravedlivý,rozvážný a spolehlivý
  • Základní znalosti z anglického jazyka
  • Nebýt admin na jiném portálu
  • Nemýt na jakémkoliv účtě VAC ban kratší než 365 dní
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Code: Select all

Pokud žádost byla zamítnuta můžete si nejdříve zažádat znovu za měsíc od podání původní žádosti.

Herní nick: ♥Abano♥
Kolik mi je let: 22
Steam účet: https://steamcommunity.com/id/LegendaAbano/
SteamID: STEAM_0:0:536179867
Zkušenosti s administrací: Byl jsem administrátorem ve hře Minecraft a to po dobu 3 let
Server kde chci administrátora: AWP server
Proč chci administrátora: Jelikož jsem na serveru dosti aktivní, tak si dost často všímám, že na serveru hrají podvodníci co kazí hru ostatním a tak bych chtěl pomoci admin týmu tyto podvodníky zneškodnit a celkově je eliminovat
Co vám mohu nabídnout: Častá aktivita na serveru, hlava plná rozumu a velká komunikace s hráči
Přestupky: Jeden mute za nadávky
Něco o mně: Jmenuji se Lukáš je mi 22 let, rád hraji CS:GO a ve svém volném čase jinak trávím čas s kamarády, hraji hokej a profesionálně fotím
Počet odehraných hodin na CS:GO: na tomto účtě 1 800 hodin na "main accountu", který je za VAC banován 10 000 hodin
Počet hodin na serveru: 385 hodin
ParadoxGaming.eu

Discord: †Abano†#0776

Image